کتاب پارادایم های پردیس به چاپ دوم رسید.

سپاس خداوند که چاپ اول کتاب پارادایم های پردیس در بهار ١٣٨٩ مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت و کم تر از یکسال بعد از آن(‌در بهمن ١٣٨٩) ، ناشر کتاب تصمیم به چاپ مجدد آن گرفت.

چاپ دوم کتاب پارادایم های پردیس (درآمدی بر بازشناسی و بازآفرینی باغ ایرانی) به همت انتشارات جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران، و حمایت انجمن مفاخر معماری ایران ،امروز به سرانجام رسید و ٢٠٠٠ نسخه جدید از این کتاب منتشر شد.

در یکسال گذشته این وبلاگ پل ارتباطی با خوانندگان کتاب مذکور نیز بوده است و کمابیش از نظرات دوستان آگاه شده ام. امیدوارم این ارتباط ادامه پیدا کند و نقاط ضعف و قوت کتاب برای من عیان تر شود تا در فرصتی مناسب اثر کامل تر شود.

/ 8 نظر / 30 بازدید
میلاد

سلام...امیدوارم خوب باشین..........میلاد همت پرست هستم و خواستم به شما که وبلاگ مفیدی دارین پیشنهاد کنم که با هم تبادل لینک داشته باشیم .من هم مثل شما یک سایت معماری و گرافیک دارم www.college-coffee.netمجله اینترنتی کافی نت کالج در صورتی که مایل بودین و منو لینک کردین به من هم اطلاع بدین تا منم با کمال میل شمارو لینک کنم

امیر مهدی خادمی

سلام.تبریک .

الهام جلیلیان

تبریک می گم استاد فوق العادس

حسین حمیدی

راست میگن خانم دکتر: هر اتفاق جالبی در همه حال فوق العاده ست تبریک میگم

الهام جلیلیان

موفقیت و پشتکار شما ...خب یه جورایی به عنوان اولین استاد من تو این رشته برایم خاطره انگیز هستید. واقعا پیگیر پیشرفتهای شما هستم و موفقیت شما خوشحالم می کند امیدوارم همیشه پیروز باشید دانشجوی ریاضی!!!

عطیه اکرمی

سلام، استاد اول اینکه خیلی دلم براتون تنگ شده و بسیار مشتاق دیدارتون هستم کتاب بسیار کتاب فوق العاده ای بود، کنکور ارشد شانسی شد برای من که هم به طراحی منظربیشتر علاقه مند بشم و هم کتاب شما را بخوانم و بسیار بهره بردم. با آرزوی موفقیت های بیشتر و بیشتر برای شما

امیرحسین حسین زاده

سلام با اینکه هنوز چند روزی است که کتاب شما به دستم رسیده و هنوز کامل نخوندم. ولی به قدری از این کتاب لذت بردم که نتونستم اینجا تشکر نکنم! ای کاش در چاپ دوم اشکالات بسیار جزئی تایپی رفع میشد.